Wind Rose Resort 4* , Dobra Voda , Bar

1 Nights
Starting from
EUR 70
per person
   

 

Overview
Budva 1nts

Wind Rose Resort by Karisma

 

Photos

 

Itinerary

The Wind Rose Resort nga Karisma, një hotel luksoz 4-star ishekullit 21 në Dobra Voda, një nga mjediset më mahnitëse të Malit të Zi. Stafii përkushtuar ofron shërbime të jashtëzakonshme në çdo cep të resortit – qe ngasherbimi ne dhome deri në plazhin e mrekullueshëm privat. Restorantet autentike,baret e brendshme dhe buze pishines, klubi I femijeve dhe kendi I lojrave,bejne  qe pushimeve tuaja te mos umungoje gje.

 

 

Kur vjen puna për të relaksuar Wind Rose Resort nga Karisma eshtezgjidhja juaj. Ofrojme dy pishina me ujë të kripur, tarraca panoramike si dhe qenderSpa & Wellness bashkëkohore. Kur dielli perendon, është koha për pije nëKlubin tonë të Natës ku mund të thithni energjinë e paimitueshme të Malit tëZi.

 

Ne Wind Rose Resort nga Karisma pushimet romantike dhe familjarenuk bejne diference. Resorti ofron dhoma standarde dhe superiore me pamje tëkufizuar nga deti si dhe pamje nga deti. Gjithashtu ju ofron akomodim neapartamente dhe suita.Çdo dhomë dhe suitë ka një ballkon ose një tarracë.

 

 

Wind Rose Resort, nga Karisma është pozicionuar vetem  një 1 minute në këmbë nga plazhi. Vendndodhjae saj e mrekullueshme lejon vizitorë të përjetojnë plotësisht çdo gjë që Mali iZi ka për të ofruar - nga Bar-i antik, Liqeni i Shkodrës, Ada Bojana deri nëPorto Montengro si dhe Rivieren Kroate. Ky vendpushim miqësor familjar ofronstandardet më të larta të rehatise dhe një eksperiencë të pashoqe udhëtimi nënjë vend unik. Këtë sezon, zgjidhni te pushoni me stil dhe ne relax total.


 

Tour Cost

Travel Date Between 01/07/2019 - 31/08/2019 (1 Nights)
4 Star (Option 1) - Budva (Wind Rose Resort 4*(Deluxe Room Room on All Inclusives Basis ) OR Similar)

  Pax Range SGL DBL/TWIN TPL  
1 - 4 EUR 180 EUR 121 EUR 91

Travel Date Between 01/09/2019 - 30/09/2019 (1 Nights)
4 Star (Option 1) - Budva (Wind Rose Resort 4*(Deluxe Room Room on All Inclusives Basis ) OR Similar)

  Pax Range SGL DBL/TWIN TPL  
1 - 4 EUR 142 EUR 95 EUR 72

Travel Date Between 01/10/2019 - 14/10/2019 (1 Nights)
4 Star (Option 1) - Budva (Wind Rose Resort 4*(Deluxe Room Room on All Inclusives Basis ) OR Similar)

  Pax Range SGL DBL/TWIN TPL  
1 - 4 EUR 104 EUR 70 EUR 54

SGL : Single Traveller
DBL/TWIN : Per person in double/twin sharing
TPL : Per Person in triple sharing
CWB : Child with bed
CWOB : Child without bed

Inclusions

Akomodimi ne dhome deluxe (2 adult +1 femije ose 3 adult)
Sherbimi all inclusive

Exclusions

  • Other services not listed in inclusive item
Do you have any question for us?
Call us on:
+355 69 20 41 727
500+ Destinations
Affordable Price
Trusted & Safe
Professional Travel Support

It's always better with a personal touch

Contact info

Blv."Bajram Curri",Qendra Tregtare ETC, Shk.1, Ap.11/1,Tirane, Albania"
+355 69 20 41 727
[email protected]

Let us help you find the perfect holiday


Sign Up for Our Newsletter