Hotel Bougainville 3* Anacapri

1 Nights
Category: Pushime Verore

 

Overview
Capri 1nts

Mesdheu mes qetesise dhe relaksit te Blu-se

 

Photos

 

Itinerary
Oferta eshte momentale 

Per me shume detaje n'a kontaktoni

 

Tour Cost

Inclusions

Akomodimi per 1 nate ne dhome dyshe standard

Mengjesi gjate diteve te qendrimit

Exclusions

  • Bileta e avionit ose e tragetii
  • Tranfera vajtje ardhje nga aeroporti /porti ne hotel
  • Sigurimi i jetes ne udhetim
  • Taksa vendesa paguhet cash ne hotel
  • Vaktet e tjera
Do you have any question for us?
Call us on:
+355 69 20 41 727
500+ Destinations
Affordable Price
Trusted & Safe
Professional Travel Support

It's always better with a personal touch

Contact info

Blv."Bajram Curri", Qendra Tregtare ETC, Shk.1, Ap.11/1, Tirana, Albania
+355 45 800 493 / +355 69 20 41 727
 [email protected]

Let us help you find the perfect holiday

Newsletter

Follow us