Capri Palace 5* Anacapri Luxury Resort

1 Nights
Category: Pushime Verore

 

Overview
Capri 1nts

Mesdheu ne kenveshtrimin e luksit, artit dhe qetesise

 

Photos

 

Itinerary
Oferta eshte momentale

Per me shume detaje n'a kontaktoni

 

Tour Cost

Inclusions

Akomodimi per 1 nate ne dhome classike dyshe

Mengjesi pergjate diteve te qendrimit

Exclusions

  • Bileta e avionit ose e tragetit
  • Transfera vajtje ardhje nga aeroporti/porti ne hotel
  • Sigurimi i jetes ne udhetim
  • Taksa vendase paguhet cash ne hotel
  • Vaktet e tjera
Do you have any question for us?
Call us on:
+355 69 20 41 727
500+ Destinations
Affordable Price
Trusted & Safe
Professional Travel Support

It's always better with a personal touch

Contact info

Blv."Bajram Curri", Qendra Tregtare ETC, Shk.1, Ap.11/1, Tirana, Albania
+355 45 800 493 / +355 69 20 41 727
 [email protected]

Let us help you find the perfect holiday

Newsletter

Follow us