Stella Di Mare Beach Hotel & Spa

6 Nights
Category: Pushime Verore

 

Overview
Sharm El Sheikh 6nts

Vendodhja:
Stella Di Mare Beach Hotel & Spa ndodhet ne zonen e famshme te Naama Bay, vetem 17 km larg aeroportit te Sharm el Sheikhu dhe 4 km nga qyteti i vjeter. 

Akomodimi:
Hoteli luksoz permban 298 dhoma te dizenjuara per te ofruar komfort. Ato klasifikohen si me poshte: 42 dhoma super deluxe room, 168 deluxe room, 60 comfort room, 20 comfort deluxe family room dhe Royal Suite, Seven Stella Suite. Te gjitha dhomat permbajne ballkon ose tarrace, Tv me satellite, tharese flokesh, ajer te kondicionuar, mini frigorifer, tualet me te gjitha aksesoret e nevojshem.
 
Restorante dhe bare:
Shijoni kuzhinen me te mire te rajonit te Detit te Kuq ne restorant La Terrazza ose ne restorant Stela di Mare. Ne restorantin La Scogliera do te mund te shijoni receta te kuzhines italiane.  La Terraza restorant - mengjesi - 07:00-13:00; Tarrace of the La Terraza- mengjesi i vone- 10:30-12:00; La Terraza - dreka - 12:30-15:00; Chill Out
Pool Bar & Beach bar - snack - 12:00-17:00; La Dolce Vita bar - caj - 16:00-18:00; La Terraza - darka - 18:30-22:00
A La Carte restorant : Corallo Rosso - kushine mesdhetare - 18:30-22:00; La Scogliera - kuzhine aziatike - 18:30-22:00. Baret: Chill out - 10:00-deri ne perndim te diellit; Beach bar - 10:00-deri ne perndim te diellit; Bella Vista - 08:00-00:00; La Dolce Vita - kafe/caj; Ritrovo - 22:00-00:00
 
Facilitete:
2 pishina te jashtme, restorant qendor dhe a la carte, pool bar, lobby bar, beach bar, 24 ore sherbim recepsioni, wireless, fushe tenisi, gjimnastike, pishine e brendshme, masazhe, trajtime bukurie, disko, minibus drejt Naama Bay, 24 ore sherbim recepsioni, qender biznesi,klinike mjekesore dhe doktor,ATM dhe exchange,dyqane,ashensor,staf multi-lingual,parkim. Per femije: klub i femijeve, pishine per femije, baby cots.  

 

Photos

 

Itinerary

 

Tour Cost

Inclusions

Ne cmim perfshihet:

Fluturimi me charter nga Tirana
Bagazhet e plota
Transfera Aeroport - Hotel - Aeroport
Akomodimi per 6 nete
Sherbimi All Inclusive

Exclusions

  • All those which are not mentioned above
  • Other services not listed in inclusive item
Do you have any question for us?
Call us on:
+355 69 20 41 727
500+ Destinations
Affordable Price
Trusted & Safe
Professional Travel Support

It's always better with a personal touch

Contact info

Blv."Bajram Curri", Qendra Tregtare ETC, Shk.1, Ap.11/1, Tirana, Albania
+355 45 800 493 / +355 69 20 41 727
 [email protected]

Let us help you find the perfect holiday

Newsletter

Follow us