Charmillion Club Resort Sharm el Sheikh

6 Nights
Category: Pushime Verore

 

Overview
Sharm El Sheikh 6nts

Vendodhja:
Resorti ndodhet ne Nabq Bay, Sharm El Sheik. Aeroporti i Sharm El Sheik ndodhet 7.4 km larg nga hoteli, afersisht 10 minuta larg me makine.
 
Akomodimi:
Hoteli ka ne total 374 dhoma te tipit superior, deluxe, junior suit, deluxe junior suit dhe dhoma te pershtatura per personat me aftesi te kufizuara.
Gjithashtu ne hotel do te gjeni 3 restorante dhe 4 bare.
Te gjitha dhomat e Hotel Chamillion Club jane moderne dhe me ajer te kondicionuar. Ata kane minibar dhe TV. Gjithashtu ofrojne tualet te bollshem me dush.
 
Restorante dhe Bare:
Restoranti kryesor sherben mengjesin, dreken dhe darken dhe ka kuzhine Burmese. Bari prane pishines sherben pije dhe kokteile te ndryshme. Restoranti " Il Pescatore" ofron prodhime deti ne nje ambjent shume te kendshmen perballe detit.
 
Facilitete:
Pishine te jashtme, Akuapark me rreshqitese per te rritur dhe femije, Fushe tenisi, qender SPA, kasaforte ne dhome, sallon bukurie, lavanderi, ashensor, internet ne recepsion, sherbim bus nga hoteli ne plazh dhe anasjelltas, pishine per femije, kujdestare per femije, kend lojrash per femije, animacione ne mbremje, fitness, Banjo Turke, Masazh, Volejboll, aerobi, loje me shah, loje me shigjeta, bilardo.

 

Photos

 

Itinerary
Sharm el Sheikh 2020

 

Tour Cost

Inclusions

Exclusions

  • All those which are not mentioned above
  • Other services not listed in inclusive item
Do you have any question for us?
Call us on:
+355 69 20 41 727
500+ Destinations
Affordable Price
Trusted & Safe
Professional Travel Support

It's always better with a personal touch

Contact info

Blv."Bajram Curri", Qendra Tregtare ETC, Shk.1, Ap.11/1, Tirana, Albania
+355 45 800 493 / +355 69 20 41 727
 [email protected]

Let us help you find the perfect holiday

Newsletter

Follow us