Xperience Kiroseiz Premier Naama Bay Sharm el Sheikh

6 Nights
Category: Pushime Verore

 

Overview
Sharm El Sheikh 6nts

Vendodhja: 
Qesm Sharm Ash Sheikh, South Sinai Governorate, Egjipt Resorti Xperience Kiroseiz  Bay 5 yje eshte i vendosur ne rrugen e PAQES.  Naama Bay ne rrethin Naama Bay te Sharm El Sheikh ne 1.4 km nga qendra. Resorti eshte nje pjese e zinxhirit hotelier te Xperience Hotels  Aeroporti Nderkombetar me i afert i Sharm el-Sheikhut  eshte i  vendosur ne 8.2 km nga hoteli.

Akomodimi :
Dhomat tona nuk i ngjajne dhomes se turisteve te tjere ne Sharm El Sheikh; dizajni yne, qe shtrihet ne cdo dhome dhe suite eshte nje studim me vete, - nje tablo qe e larteson pikepamjet tuaja mbi Detin e Kuq. Cdo element eshte i dizajnuar me porosi per Xperience Kiroseiz Premier. Llojet e dhomave: 219 dhoma Xperience Standard; 67 Dhoma superiore Xperience; 35 dhoma familjare Xperience (Grand Family); 2 suita; 6 suita luksoze Xperience; 6 dhoma familjare; 5 dhoma familjare. Lehtesirat e dhomave: Air conditioning me kontroll individual mini bar, caj dhe kafe objektet sipas kerkeses telefonat e drejtperdrejta me linja nderkombetare,TV satelitor Lavanderi, tharese flokesh ose tarrace private 32 TV LED
 
Restorante dhe bare:

Xperience Kiroseiz Parkland ofron nje sere restorantesh te specializuara si dhe gjashte bare elegante per te shijuar kokteje ekzotike dhe ushqime te lehta gjate gjithe dites. Nathan eshte Kombinimi i cilesise franceze me ate  gjermane, kuzhina belge ofron nje shumellojshmeri gatimesh  qe i pershtaten te gjitha shijeve. Perzgjidhni nga nje game e gjere e gatimesh  te specializuara qe variojn nga midhjet e fresketa tek  patatet t skuqura, gjithashtu shijoni verera te bukura dhe birre te pasur belge.
Atrium eshte Atrium ofron nje ambient te mire te ndricuar, ideal per ngrenie ne nje atmosfere  verore.
Dolce Vita eshte Tradita dhe moderniteti italian jan shprehur me cilesine me te larte. Me dritare te medha me pamje dhe kopshte , ju do te shijoni  nje  kuzhine italiane; Bukhara eshte I vendosur ne nje sfond magjik te ujevarave qetesuese nen qiellin Sinai, Bukhara sherben  kuzhine indiane ne nje nivel krejt te ri; Sumui Island  Hyni ne boten ekzotike te ishullit Sumui per te shijuar kuzhine aziatike ne miren e saj. Nga Sushi fresket ne Tepanyakki shijshme, Sumui Island ofron nje pervoje te madhe ngrenie qe perfshin te gjitha shqisat ne nje ambient elegant dhe te ngrohte. Gatimi me shfaqje live zhvillohet cdo nate per te kenaqur te gjithe familjen, duke garantuar nje zbulim te paharrueshem te kuzhines; Sumui Island, Hyni ne boten ekzotike te ishullit Sumui per te shijuar kuzhine aziatike .Sumui Island ofron nje pervoje te madhe ngrenie qe perfshin te gjitha shqisat ne nje ambient elegant dhe te ngrohte; L Oriental, Jetoni nje eksperience qetesuese, ndersa ju provoni shijen "Shisha" nen nje qiell te ndritshem; Sulltan, Sulltan ofron nje eksperience te paharrueshme orientale si asnje tjeter dhe ju  lejon te zgjidhni nga nje shumellojshmeri te gjere gatimesh  tipike egjiptiane si Kebab.


Facilitetet:
Zgjateni sa me shume qendrimin tuaj ne Xperience Kiroseiz Premier me gamen tone te pabesueshme te aktiviteteve gjate  kohes se lire. Cilesia eshte e  larte. Ne kemi marre dicka qe i pershtatet idese te te gjitheve. Ne Xperience Kiroseiz Premier, ne kemi prioritet sigurimin e qendrimit te te ftuarve tane.Ofrojme  pishina, 2  te tilla te nxehta per ne dimer 2 pishina per femije (1 te ngrohet per ne dimer) uji i rritur dhe i junioreve (i nxehte)Volejboll,Tenis ,Bilardo ,Pingpongu Klub per femije shesh lojerash dhe kinema per femije,  plazh privat. Klubi i Shendetit (palester, sauna, avull, xhakuzi dhe masazh) Ekipi i animacionit disko dhe amfiteatri  Internet, kafe dhe kinema.

 

Photos

 

Itinerary
Sharm el Sheikh 2020

 

Tour Cost

Inclusions

Ne cmim perfshihet:

Fluturimi me charter nga Tirana
Bagazhet e plota
Transfera Aeroport - Hotel - Aeroport
Akomodimi per 6 nete
Sherbimi All Inclusive

Exclusions

  • All those which are not mentioned above
  • Other services not listed in inclusive item
Do you have any question for us?
Call us on:
+355 69 20 41 727
500+ Destinations
Affordable Price
Trusted & Safe
Professional Travel Support

It's always better with a personal touch

Contact info

Blv."Bajram Curri", Qendra Tregtare ETC, Shk.1, Ap.11/1, Tirana, Albania
+355 45 800 493 / +355 69 20 41 727
 [email protected]

Let us help you find the perfect holiday

Newsletter

Follow us