Regency Plaza Aqua Park and Spa Resort Sharm el Sheikh

6 Nights
Category: Pushime Verore

 

Overview
Sharm El Sheikh 6nts

Vendodhja:
Regency Plaza Aqua Park & Spa Hotel ndodhet ne Sharm El Sheikh, ne gjirin Napq, 10 min larg nga Aeroporti Nderkombetar i Sharm El Sheikh. Hoteli ka plazhin e tij privat me rere,ne nje gjatesi 300 m. Hoteli ofron ambjente per SPA, palester dhe masazhe te ndryshme ne nje hapesire mbi 600 metra katrore.

Akomodimi:
 
Hoteli ka ne total 380 dhoma, te gjitha dhomat jane te pajisura me nje TV te sheshte, kondicionier, kasaforte, banjo ,dush ,mini bar, ballkone ose tarraca, kasaforte, tharese flokesh linje direkte telefoni,internet ne lobby, baby chair ne restorant,kend lojerash per femijet, animacione te ndryshme gjate gjithe dites.


Restorantet dhe baret :
Restoranti The Palm sherben mengjesin, dreken dhe darken,Restorantet  A La Carte jane me rezervim paraprak , A la Carte restorant  Oriental Restaurant; A la Carte restorant  La Dolce Vita; A la Carte  Camello Restorant; A la Carte restorant  Fish Market. Baret: Lobby bar, Pool bar, Aqua park bar, Beach bar; Disco bar                   

Facilitetet:
Kids club me animacione te ndryshme gjate gjithe dites. Ka 4 pishina per te rritur, pishine te pershtatshme per femijet, Aqua Park me 11 rreshqitese 5 per te rritur dhe 6 per femijet, Water Club -diving club, SPA, Fitnes, Aerobi, Tenis, Canoe, Disco, Bilardo, Zhytje(me pagese), Aerobi ne uje, Voleyboll ne plazh, Tavoline tenisi

Kafshet nuk lejohen ne hotel.

 

Photos

 

Itinerary
Sharm el Sheikh 2020

 

Tour Cost

Inclusions

Ne cmim perfshihet:

Fluturimi me charter nga Tirana
Bagazhet e plota
Transfera Aeroport - Hotel - Aeroport
Akomodimi per 6 nete
Sherbimi All Inclusive

Exclusions

  • All those which are not mentioned above
  • Other services not listed in inclusive item
Do you have any question for us?
Call us on:
+355 69 20 41 727
500+ Destinations
Affordable Price
Trusted & Safe
Professional Travel Support

It's always better with a personal touch

Contact info

Blv."Bajram Curri", Qendra Tregtare ETC, Shk.1, Ap.11/1, Tirana, Albania
+355 45 800 493 / +355 69 20 41 727
 [email protected]

Let us help you find the perfect holiday

Newsletter

Follow us