Viti I Ri Ne Kolasin - Bianca Resort & Spa

3 Nights
Category: FESTAT E FUNDVITIT

 

Overview
Kolasin 3nts

Viti i Ri ne Kolasin - Bianca Resort & Spa

 

Photos

 

Itinerary

Akomodimi per 3 nete ne dhome Dyshe

Darke festive dhe organizim me muzike Live ne datat 31.12 dhe 01.01

Muzike Live nga Jadranka Barjaktarevic dhe Bojan Delic gjate darkes se dates 31 Dhjetor

Muzike Live nga Jadranka Barjaktarevic, Bojan Delic dhe Miroslav Ilic gjate darkes se dates 01 Janar

Femijet nga 0-6.99 vjec, FALAS

FALAS perdorimi i qendres se SPA (pishina e brendshme, Saunas, Banjos Turke, Palestres, dhomes se Relax-it)

FALAS Parkingu & Wi-Fi

 

Tour Cost

Inclusions


Exclusions

  • Taxa e Turistit:1.30 euro per person ne nate
  • Sigurimi i Jetes ne udhetim
Do you have any question for us?
Call us on:
+355 69 20 41 727
500+ Destinations
Affordable Price
Trusted & Safe
Professional Travel Support

It's always better with a personal touch

Contact info

Blv."Bajram Curri", Qendra Tregtare ETC, Shk.1, Ap.11/1, Tirana, Albania
+355 45 800 493 / +355 69 20 41 727
 [email protected]

Let us help you find the perfect holiday

Newsletter

Follow us