Aurora Oriental Resort Sharm El Sheikh

6 Nights
Category: Pushime Verore

 

Overview
Sharm El Sheikh 6nts

Akomodimi:
Hoteli ofron nje kapacitet prej 380 dhomash te standarteve te ndryshme duke perfshire 6 Executive Suites dhe 2 Presidential Suites. Te gjitha dhomat jane te paisura me ballkon ose tarrace, ajer te kondicionuar me kontroll individual, telefon, Televizor me kanale nderkombetare, Internet (extra pagese), frigorifer, makineri per kafe dhe caj, tualet, tharese flokesh.

Restorantet dhe Baret:
Hoteli ofron disa restorante dhe bare te ndryshme duke ofruar nje shumellojshmeri ne zgjedhjet tuaja.
Merhaba Restaurant, La Terrazza Restaurant ofron kuzhine Italiane, Lobby Bar, Lemon twist Bar, Patio Pool Bar, Eastern Pool bar.

Facilitet dhe Sherbime:
Hoteli ofron facilitet te shumta duke filluar me 3 Pishina per te rritur dhe 2 per femije, plazh privat, 1 fushe tenisi, fusha per Basketball, Volleyball, Football, Ping-Pong, Qender Spa (masazhe, sauna, banjo turke, banjo me avull), Diving, Mini Club per femije per moshat 4-12 vjec, Amphiteater, ekip per animacione.

Sherbime te tjera:
Sherbim Lavanderie, 24 ore sherbim ne dhome, Doktor, Kasaforte, Parking, Internet, ATM, Qender Tregtare

 

Photos

 

Itinerary
Sharm El Sheikh 2020

 

Tour Cost

Inclusions

Ne cmim perfshihet:

Fluturimi me charter nga Tirana
Bagazhet e plota
Transfera Aeroport - Hotel - Aeroport
Akomodimi per 6 nete
Sherbimi All Inclusive

Exclusions

  • All those which are not mentioned above
  • Other services not listed in inclusive item
Do you have any question for us?
Call us on:
+355 69 20 41 727
500+ Destinations
Affordable Price
Trusted & Safe
Professional Travel Support

It's always better with a personal touch

Contact info

Blv."Bajram Curri", Qendra Tregtare ETC, Shk.1, Ap.11/1, Tirana, Albania
+355 45 800 493 / +355 69 20 41 727
 [email protected]

Let us help you find the perfect holiday

Newsletter

Follow us