Golden Paradise Aqua Park City Hughada

6 Nights
Category: Pushime Verore

 

Overview
Hurghada 6nts

Vendndodhja:
Hoteli gjendet ne Hurghada,largesia nga aeroporti i Hurghada eshte 12 km.
Akomodimi:
Hoteli ka 481 dhoma, ndodhet prane nje lagune private ne detin e Kuq, i rrethuar nga gjelberimi, ka plazhin e tij privat me gjatesi 450 m, me rere te imet.
Te gjitha dhomat kane, TV kabllor / satelit, tharese flokesh, kasaforte me permasat per laptop , ballkon ose tarrace, ajer i kondicionuar individual, dhoma smoking/dhoma non smoking, banjo private, servis per çaj kafe, internet wireless, minibari rifreskohet cdo dite me uje dhe pije te lehta me/ose pa gaz.
Hoteli ka ( Handicapped Rooms)
Restorantet dhe Baret:
Hoteli eshte me konceptin all inclusive
Restoranti kryesor - sherben vaktet kryesore mengjes, dreken, darken me vetesherbim.
Mengjesi: 07:00 a.m. -10:30 a.m.
Dreka: 01:00 p.m. - 03:00 p.m.
Darka: 07:00 p.m. - 10:00 p.m
Nuk lejohet hyrja me rrobat e banjos ne restorant ,keshillohet kodi i veshjes .
(me rezervim paraprak ne restorante à la carte).
- Giardino Restaurant International Restaurant
- Restorant Basilico
- Restorant Gamila
- The Boulevard (vetem per te rritur)
- Nasaya* Restaurant & Lounge
Baret:
Aqua Bar, Sun Ray Lobby Bar, Oasis Pool Bar, Aqua Bar, (Nasaya Beach Bar, Amuse Billiard Bar,Victoria Pub Yazol Shisha Tent
Facilitete:
Aqua Park me 12 rreshqitese i hapur ne oraret 10:00 – 12:00 dhe 15:00 – 17:00
Aqua Park per femije me rreshkitese ne formen e oktapodit, gjarperit dhe lepurit.
Moroccan Pool (me ngrohje ne dimer) me thellesi (70cm deri ne 135 cm) dhe me siperfaqe 1200 m2
Aqua Pool me ngrohje ne dimer) me thellesi (90 cm deri ne 140cm) dhe me siperfaqe 900 m2
Pishine per femijet me rreshkitese me thellesi (40 cm dhe sip. 36m2)
Sauna dhe dhoma e avullit jane te perfshira (me rezervim paraprak), kur rezervoni ne konceptin all inclusive.
Sherbimet e tjera jane me pagese extra.
Sporte ne uje, Aerobi ne uje, gara noti, lojera te ndryshme
Aktivitet sportive
Football ne fushe (5x5) (me permasat Internacionale)
2 fusha tenisi te shtruara me tapet akrilik, Table Tennis • Darts • Croquet
Boccia / French Ball, Aerobi, Yoga -Tai Chi, Meditim ne perendimin e diellit, Animacione ditore nga ekip professional, Dhoma e bilardos (+16)
Aktivitete ne mbremje : Live Music, Show te ndryshem me animacion, Amphitheatre, Illusion Pub me Dj
3-12 vjec Kids Club. Kids Planet: hapur 6 dite ne oraret 10:00 - 12:30 dhe 14:00 - 17:00 ne gjuhet Anglisht, Gjermanisht, Rusisht & Frengjisht, pishine per femije, kopesht, Food Corner, aktivitete sportive, Art dhe piktura, vizatime dhe gatime, aktivitete sportive dhe educative, Mini-Disco

 

Photos

 

Itinerary
Hurghada 2020

 

Tour Cost

Inclusions

Ne cmim perfshihet:

-Fluturimi me charternga Tirana

-Transfera Aeroport –Hotel – Aeroport

-Akomodimi ne Resortper 6 nete

-Sherbimi ALL INCLUSIVE


Exclusions

  • All those which are not mentioned above
  • Other services not listed in inclusive item
Do you have any question for us?
Call us on:
+355 69 20 41 727
500+ Destinations
Affordable Price
Trusted & Safe
Professional Travel Support

It's always better with a personal touch

Contact info

Blv."Bajram Curri", Qendra Tregtare ETC, Shk.1, Ap.11/1, Tirana, Albania
+355 45 800 493 / +355 69 20 41 727
 [email protected]

Let us help you find the perfect holiday

Newsletter

Follow us