Pushime Ne Halkidiki - 5 Dite / Qershor

4 Nights
Category: Vere 2019

 

Overview
Halkidiki 4nts

 

Photos

 

Itinerary

 

PROGRAMI:

DITA E PARE:

Nisja nga Tirana ne oren 23:00 te nates 1 dite para dates senisjes .Vazhdimi i udhetimit per ne token Greke nepermjet doganes se Kapshtice.Ndalesa te shkrutra gjate rruges per kafe . Mberritja ne mengjes ne hotel neHalkidiki .Check-ini do te behet ne oren 13:00 - 14:00 dhe deri ne ate ore mundte shfrytezoni pishinen ose plazhin prane hotelit .Konsumi i drekes ne hotel .Qendrim i lire per plazh . Konsumimi i darkes ne hotel .

DITA E DYTE:

Pas mengjesit nisemi per teshetitjen rreth e perqark zones se Kassandras ( e quajtur ndryshe si gishti ipare i Halkidikis) . Ne kte shetitje do te kete 3 ndalesa per plazh ne plazhetme te mire te zones .Perafersisht kjo shetitje zgjate 6-7 ore dhe eshtezgjedhje opsionale pasi ka nje kosto extra 10 euro/personi dhe pjesmarrjaminimale duhet te jete 20 persona . Kthimi ne hotel pasdite . Konsumimi idarkes ne hotel .

DITA E TRETE:

Mengjesi ne hotel .Vazhdimi iudhetimit per ne zonen e Pefkohorit per plazh . Qendrimi ne Pefkohor deripasdite . Kthimi per ne hotel . Konsumimi i darkes ne hotel .Opsionale shetitjembremje ne Selanik ( extra 10 euro/personi, pjesmarrja minimale 20 persona)

DITA E KATERT:

Mengjesi ne hotel . Opsionaleshetitje me anije Toroneos per vizite ne zonen e Sithonias ( gishti i dyte iHalkidikis) Extra per anijen , 30 euro/personi .
Kjo shetitje e mbrekullueshme zgjat 6 - 7 ore . Kthimi ne hotel . Konsumimi idarkes ne hotel . Me pas vizite mbremje ne zonen e Pefkohorit ( Fshati Turistikme i madh i Halkidikis ne te cilne ndhodhen Tavernat ,Clubet )

Qendrimi 2-3 ore , me paskthimi neper hotele.

DITA E PESTE:

Mengjesi ne hotel . Check outne oren 10:00 . Qendrim per plazh deri ne oren 14:00 . Konsumimi i drekes nehotel . Nisja per ne Tirane ne oren 14:30. Mberritja ne Tirane ne darke .

Fundi i sherbimit tone .


HOTEL KRIOPIGI BEACH 4*

► HOTEL KRIOPIGI BEACH   4 *

•DISTANCA ME PLAZHIN : 10MINUTA ECJE NE KEMB

•DISPONON PISHINE

•FEMIJA NGA 2-11.99 VJEC 50%SKONTO
•PERSONI I TRETE DHE I KATERT I RRITUR 20% SKONTO
•WIFI – FREE
•AJER I KONDICIONUAR – FREE

HOTEL ARISTOTELIS BEACH 4*

►HOTEL  ARISTOTELIS BEACH 4*

• DISTANCA ME PLAZHIN : 30METRA , DISPONON PLAZH PRIVAT

• DISPONON PISHINE

• FEMIJA 2-11.99 VJEC  50% SKONTO

• PERSONI I TRETE DHE I KATERT20% SKONTO
• WIFI – FREE
• AJER I KONDICIONUAR – FREE


 

Tour Cost

Inclusions

- Transporti Vajtje Ardhje

- Akomodimi 4 nete 

- KonceptiAll Inclusive

(Mengjesi + Dreka + Darka + Pijet jo alkolike dhe alkolikegjate vakteve

- Shfrytezimi i faciliteteve te hotelit + Pishina

- Shoqerues Shqipare


Exclusions

  • All those which are not mentioned above
  • Other services not listed in inclusive item
Do you have any question for us?
Call us on:
+355 69 20 41 727
500+ Destinations
Affordable Price
Trusted & Safe
Professional Travel Support

It's always better with a personal touch

Contact info

Blv."Bajram Curri",Qendra Tregtare ETC, Shk.1, Ap.11/1,Tirane, Albania"
+355 69 20 41 727
[email protected]

Let us help you find the perfect holiday


SUBSCRIBE TO NEWSLETTER!