Paketa E Dimrit Four Points By Sheraton

3 Nights
Category: Paketat e Marsit

 

Overview
Kolasin 3nts

Four Points by Sheraton, Kolasin

 

Photos

 

Itinerary
Minimumi 3 nete qendrimi

 

Tour Cost

Inclusions

Paketa perfshin:

*Mengjesin dhe darken

*Perdorimi i saunas, dhomes se shkumes, Jakuzzi dhe Palestres

*Parking & Wi fi

*Transfera deri te resorti i skive Falas (1450)

*Shishe uji, caj dhe kafe ne dhome

*20% ulje ne trajtimet e Spa

*Femijet deri ne 5 vjec Falas

*1 nate Falas nese qendroni 4 nete

 

Detaje:

Cmimet e jane per person per nate

Taksa e turistit nuk eshte e pershire ne cmim

1,30€ per personte rritur ne dite 0,50€per femije ne dite

Exclusions

  • Other services not listed in inclusive item
Do you have any question for us?
Call us on:
+355 69 20 41 727
500+ Destinations
Affordable Price
Trusted & Safe
Professional Travel Support

It's always better with a personal touch

Contact info

Blv."Bajram Curri", Qendra Tregtare ETC, Shk.1, Ap.11/1, Tirana, Albania
+355 45 800 493 / +355 69 20 41 727
 [email protected]

Let us help you find the perfect holiday

Newsletter

Follow us