+355 69 20 41 727   [email protected]
    User Login    Agent Login
Viti I Ri Ne Viene 4 Dite

 

3 Nights

Viti I Ri Ne Viene 4 Dite


Category: Europe Tours

Viti i Ri ne Vjene, 4 Dite €429

<
 • <
 • <
 • <
 • <
 • <
 • <

 • Austri

  Dita eParë, 29 Dhjetor 2018: 

  Nisjame Autobus për në Ohër. Fluturimi Direkt Ohër - Vjenë. Nisja më 13.00. - Mberritjenë Vjenë më 14.35. Transfertë për në Hotel. Sistemimi në Hotel. Pasditeshëtitje e lirë. Fjetje në Hotel.

  Dita eDytë, 30 Dhjetor: 

  Mëngjesinë Hotel. Vizitë në Monumentet e Vienës,si: Muzeu i Arteve të Bukura, Opera eVienës, Parlamenti, Bashkia e Qytetit. Fjetje në Hotel.

  Dita eTretë, 31 Dhjetor 2018: 

  Mëngjesinë Hotel. Vazhdon vizita në Universitetin Kryesor, Teatrin Kombëtar dhe KishënKushtimore, Holfburg - Residenca 600 vjecare e Hasburgëve dhe PallatiSchonbrunn - Residenca e meparshme verore e familjes së Hasburgeve. 

  Opsionale: 

  Viti i Ri me zgjdhje opsionale.

  Darka e Vitit të Ri në La Maison Nomade dheParty me DJ - €130
  Darkë Bufe nga ora 08.00 deri në 11.00, 1Aperitiv, Fishekzjarre. Disco dhe Dj Prince Moe & Samad, Transporti ipërfshirë vetëm vajtje.
  Darka e Vitit të Ri në Palais Auersperg dhe Party - €260
  Fillon në 7.30, Darkë Speciale, Pije pa limit deri në 10.30,Shampanjë në Mesnatë, Muzikë për Vallzim dhe Disco deri në orë 05.00.Transporti i papërfshirë.

  Fjetje në Hotel.

  Dita eKatërt, 1 Janar 2019: 

  Mëngjesinë hotel. Transfertë për në aeroportin e Vjenës. Nisja më 10.50. FluturimiVjenë - Ohër. Mberritja në Ohër më 12.30. Nisja me autobus për në Shqipëri.


  Category Sector Hotel Name
  Local 3 Star Vienna Vienna (Good Rooms GmbH Guntramsdorf(Double Room Room on Bed and Breakfast Basis ) OR Similar)
  • 07 to 13 days Prior to Departure 75% of the Holiday Booking For Coach Tour

  SGL - SINGLE TRAVELLER  , SGL(SUPP) - SINGLE SUPPLEMENT  , DBL/TWIN - PER PERSON IN DOUBLE/TWIN SHARING  , TPL - PER PERSON IN TRIPLE SHARING  , QUAD - PER PERSON IN QUAD SHARING  , CWB - CHILD WITH BED  , CWOB - CHILD WITHOUT BED    

  Inclusion

  Në pagesën përfshihen:
  1. Fluturimi direkt Ohër - Vjenë - Ohër
  2. Fjetje në Hotel per 3 netë në Vjenë
  3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit
  4. Shëtitje dhe Transferta me Autobus
  5. Shoqërues shqiptar gjatë gjithë udhëtimit

  Në pagesë nuk janëpërfshirë:
  1. Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program
  2. Hyrjet në monumente dhe muzeume


   

  Exclusion
  • All those which are not mentioned above
  • Other services not listed in inclusive item
  It's easy to reach us anytime.
  We're here for you.

  Let us know how we can help.
  +355 69 20 41 727
  We Work From
  Monday - Friday (09:00 - 18:00)
  Saturday (09:00 - 12:00)
  intours albania is active in the incoming and outgoing tourism segment, enjoying every year the dynamic growth.
     
  Newsletter
  Subscribe to our free newsletter for Exclusive Deals
  Contact Info
  Blv.''Bajram Curri'',Qendra Tregtare ETC, Shk.1, Ap.11/1,Tirane, Albania"
     
  +355 69 20 41 727
     
  [email protected]