Avala Resort And Villas / Paketa E Vitit Te Ri 2 Nete

2 Nights
Category: FESTAT E FUNDVITIT

 

Overview
Budva 2nts

Festa e nderrimit te viteve ne Avala Resort and Villas

 

Photos

 

Itinerary 

Tour Cost

Inclusions


Akomodimi per 2 nete ne dhome Standarte/Superiore

Mengjeset  dhe darkat te stilit bufe per 2 persona

Pije mireseardhje ne dt 31.12

Darka Festive e Vitit te Ri ne 31.12 ( buffe)

Muzike Live ne 31.12 dhe 01.01 - Light Motive band

Mengjes i vone ne 01.01

20% Zbritje ne  menune e restorantit A La Carte

20% Zbritje ne trajtimet SPA

Akses ne pishinen e brendshme, Sauna, Fitness, Banjo Turke dhe Jacuzzi

Parkim dhe Wi Fi

Exclusions

  • City tax: 1.50 euro per person ne dite
  • Pijet nuk perfshihen ne cmim
  • Femijet 03-06.99 vjec FALAS nese akomodohen ne nje shtrat me prinderit
  • Femijet 03-06.99 vjec paguajne:20€ per femije ne dite nese akomodohen ne shtat extra
  • Shtesa per darken e Vitit te Ri per femijet: 03-11.99 vjec: 37.5€ mbi 12 vjec: 75€
Do you have any question for us?
Call us on:
+355 69 20 41 727
500+ Destinations
Affordable Price
Trusted & Safe
Professional Travel Support

It's always better with a personal touch

Contact info

Blv."Bajram Curri", Qendra Tregtare ETC, Shk.1, Ap.11/1, Tirana, Albania
+355 45 800 493 / +355 69 20 41 727
 [email protected]

Let us help you find the perfect holiday

Newsletter

Follow us