+355 69 20 41 727   [email protected]
    User Login    Agent Login
2 Dite Ski Ne Mavrove - Muzike Live

 

1 Nights

2 Dite Ski Ne Mavrove - Muzike Live


Category: Europe Tours

2 Dite Ski Ne Mavrove -  Muzike Live

<
 • <
 • <
 • <
 • <
 • <
 • <

 • PROGRAMI DY DITOR PER SKI NE MAVROVE / Hotel & Spa MIRAGE 4* LUX, 2 Dite, €55

  Dita e pare: STRUGE -OHER!
  *Nisja ne mengjes ne oren 7:00 drejt Maqedonise.
  *Ndalesa rruges per mengjes ne zonen e Librazhdit.
  *Pas kalimit te procedurave  doganore ne Qaf Thane i drejtohemi qyteti te Struges.
  *Ndalese ne hotel per te bere akomodimin ne dhoma.
  * Me pasi drejtohemi qytetit te Ohrit. Vizite panoramike te qytetit te Oherit si Kalaja Samoil, qyteti i vjeter, Kisha e Shen Klemendit, Kisha e Shen Sofise, pedonalja, Ura e Horoskopit (ose ura e plotesimit te deshirave) etj.
  *Kohe e lire per dreke ne sheshin Lhinidos te Oherit, ku me pas sipas deshires se grupit do mund te lundrojne ne liqen duke shetitur rreth brigjeve te qytetit te vjeter Vohrid. (pagese extra).
  *Vizita e fundit per kete dite do te jete ne qytetin e Struges, si Carshia e vjeter, Portat e Drinit te Zi, bulevardi buze lumit te Drinit, etj.
  *Akomodimi ne hotel MIRAGE 4Yje LUX ne Qytetin e Struges (buze liqenit)
  *Mbasditja e lire per te pushuar, ku mund te relaksoheni ne SPA e hotelit si pishine dimerore, dhe jakuzzi.
  *Darka ne restorantin e hotelit e organizuar me MUZIKE LIVE

  Dita e dyte: MAVROVE!
  *Pas mengjesit ne hotel, udhetojme drejt Parkut Kombetar te Mavroves.
  Mberritja ne Mavrove dhe mundesi per per te bere sporte dimerore, si Ski, Snowboard ose Motor-Bore. Sugjerohet te konsumohet dreka ne restorantin e zones.
  Parku kombetar i Mavroves disponon 17 pista e skijimi, ku shetitja me teleferik deri ne pisten e 17 eshte aventure me vete per tu shijuar (pasi ka nje kohezgjatje mbi 30 minuta, ku panorama ofruese nderthuret midis bardhesise se bore dhe kaltersise se liqenit te Mavroves).
  *Qendrimi ne Mavrove deri ne oren 15:00 – 15:30
  *Nisja drejt Tiranes. Kthimi ne darke.

  ► Pajisje dhe veshje për një guid sa më komode:

  1) Këpucë të përshtatshme për mal dhe borë.
  2) Shall, doreza, kapuç dhe xhup të trashë.
  3) Karta ID ose Pashaporta per kalimin e doganes. Kujdes mjeti i identifikues (si ID ose Pashaporta) nuk duhet te jete i demtuar ose i thyer
  4) kepuce (atlete) rezerve pasi do qendroni gjate duke shkelur ne bore dhe kepucet tuaj mund te lagen
  5) rrobat e banjos per te perdorur SPA e hotelit

  ► Ne cmim nuk perfshihen:
  1) Drekat gjate dy diteve te udhetimit
  2) Pajiset e skive dhe Teleferiku ne Mavrove

  SHENIME
  ► Akomodimi ne dhome teke (sngle) mund te kete extra pagese ne varesi te politikave te hotelve ku qendrome
  ► Nese krevati nuk do te jete dopjo, atehere do te jene dy krevate teke te bashkuar
  ► Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mundese dokumentacioni, espuls, etj.
  ► Nese nuk i ka mbushur 18 vjec dhe udheton me njerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar
  ►Me ligjin e ri te miratuar kete vit, nese nuk i ka mbushur 18 vjec dhe deshiron te udhetoje pa pranine e 2 prinderve, duhet patjeter prokure ku pergjegjesia merret nga nje person tjeter i familjes (me lidhje gjaku) qe do te jete pjese e udhetimit
  ►Agjensia nuk mban pergjegjesi per kushtet atmosferike dhe zhvillimin e sporteve dimerore

  Category Sector Hotel Name
  4 Star MAVROVE MAVROVE (Hotel Mirage & Spa (TWIN ROOM Room on Half Board Basis ) OR Similar)

  SGL - SINGLE TRAVELLER  , SGL(SUPP) - SINGLE SUPPLEMENT  , DBL/TWIN - PER PERSON IN DOUBLE/TWIN SHARING  , TPL - PER PERSON IN TRIPLE SHARING  , QUAD - PER PERSON IN QUAD SHARING  , CWB - CHILD WITH BED  , CWOB - CHILD WITHOUT BED    

  Inclusion

  ►Ne cmim per person përfshihen:

  1) Transporti sipas programit Tirane -Struge -Oher -Mavrove -Tirane
  2) Akomodimin ne hotel Mirage
  3) Mengjesi ne restorantin e hotelit
  4) Darke festive e organizuar me muzike ne restorantin e hotelit
  5) Perdorimi i pishines dimerore dhe Jakuzi
  6) Guida gjate vendeve qe do te vizitojme

  ——————————————
  ► Akomodimi dhe fjetja do të bëhet në  Hotel Mirage 4*, ne Struge

  ► Nisja do të bëhet në orën 07:00 të mengjesit të ditës së pare, nga kafe Flora

   

  Exclusion
  • All those which are not mentioned above
  • Other meals, drink
  • Other services not listed in inclusive item
  It's easy to reach us anytime.
  We're here for you.

  Let us know how we can help.
  +355 69 20 41 727
  We Work From
  Monday - Friday (09:00 - 18:00)
  Saturday (09:00 - 12:00)
  intours albania is active in the incoming and outgoing tourism segment, enjoying every year the dynamic growth.
     
  Newsletter
  Subscribe to our free newsletter for Exclusive Deals
  Contact Info
  Blv.''Bajram Curri'',Qendra Tregtare ETC, Shk.1, Ap.11/1,Tirane, Albania"
     
  +355 69 20 41 727
     
  [email protected]