+355 69 20 41 727   [email protected]
    User Login    Agent Login
Ski Ne Metsovo – Meteora

 

1 Nights

Ski Ne Metsovo – Meteora


Category: Europe Tours

Dhjetor 15-16, 22-23, 25-26, 29 -30

POLITIKATE FEMIJEVE

• 0-2.99 VJEC JANË FALAS
• 3-5.99 VJEC PERFITON 50 % ZBRITJE
• 6-11.99 VJEC PERFITON 35 % ZBRITJE
• MBI 12 VJEC PAGUAN SI I RRITUR

 


<
 • <
 • <
 • <
 • <
 • <
 • <
 • <

 • VIZITOHEN: METEORA,JANINA, KALLABAKA , KASTORIA
  DATA E UDHETIMIT:

  PROGRAMI:

  ► Dita epare:

  ►Nisja nga Tirana në oren 05.00 drejt doganesse kapshtices ku gjate rruges do te kemi nje ndalese per pushim dhe konsumimine mengjesit. Pas procedurave doganore vazhdojme per ne qytetin eKalabakes.Rreth drekes bejm akomodimin ne hotel , qendrim i lire per tekonsumuar dreken (ne menyre individuale,por nuk mungon sugjerimi i shoqeruesitnese do e keni te nevojshme).
  Me pas vizitojm manastiret kryesore te Meteores se magjishme(15 min larghotelit) . Kthimi perseri ne hotel.Shetitje ne qender te Kalabakes .Konsumimi idarkes ne hotel.

  ► Dita eDytë:

  ► Mengjesi në hotel.Vazhdimi i udhetimit perne piken turistike dimerore METSOVO .Kohe e lire per te shijuar natyren ebardhe dhe per te konsumuar dreken ne menyre individuale .Rreth ores 15:00 nisemiper kthimin ne Tirane .Ndales per kafe ne Janine . Kthimi ne Tirane nga doganae Kakavis.Mberritja ne Tirane ne darke

   


  Category Sector Hotel Name
  Local 3 Star Kalambaka Kalambaka (Alexiou Hotel(Double Room Room on Half Board Basis ) OR Similar)

  SGL - SINGLE TRAVELLER  , SGL(SUPP) - SINGLE SUPPLEMENT  , DBL/TWIN - PER PERSON IN DOUBLE/TWIN SHARING  , TPL - PER PERSON IN TRIPLE SHARING  , QUAD - PER PERSON IN QUAD SHARING  , CWB - CHILD WITH BED  , CWOB - CHILD WITHOUT BED    

  Inclusion

  NE CMIM PERFSHIHET

  *TRANSPORTI VAJTJE - ARDHJE DHE SHETITJET PERKATESE ME AUTOBUS

  *AKOMODIMI NE HOTEL 3* NE QENDER TE KALLABAKES

  *MENGJESI+DARKA

  *GUIDA SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT

  -----------------------------------------------------------------

  NE CMIM NUK PERFSHIHET

  *SIGURACIONI I JETES NE UDHETIM

  *HYRJA NEPER MONUMENTE DHE MUZEUME

   *GJITCHKAQE NUK ESHTE PERMENDUR ME SIPER

  *TAKSAT LOKALE SIPAS LIGJIT TE RI GREK , 1.5 EURO PERDHOME NE NATE PER HOTEL ME 3 YJE , 3 EURO PER DHOME NE NATE NE HOTEL ME 4 YJE .

   


   

  Exclusion
  • All those which are not mentioned above
  • Other services not listed in inclusive item
  It's easy to reach us anytime.
  We're here for you.

  Let us know how we can help.
  +355 69 20 41 727
  We Work From
  Monday - Friday (09:00 - 18:00)
  Saturday (09:00 - 12:00)
  intours albania is active in the incoming and outgoing tourism segment, enjoying every year the dynamic growth.
     
  Newsletter
  Subscribe to our free newsletter for Exclusive Deals
  Contact Info
  Blv.''Bajram Curri'',Qendra Tregtare ETC, Shk.1, Ap.11/1,Tirane, Albania"
     
  +355 69 20 41 727
     
  [email protected]