+355 69 20 41 727   [email protected]
    User Login    Agent Login
2 Nete Ne Stamboll

 

2 Nights

2 Nete Ne Stamboll


Category: Europe Tours<
 • <
 • <
 • <
 • <

 • Dita e Parë: 

  Paraqitja në Aeroportin e Rinasit duhet të bëhet 1 orë e 30 minuta para nisjes së avionit. Fluturimi për në Stamboll. Nisja në 02.45. Mbërritja në Stamboll në 06.20. Pritja nga përfaqësuesi ynë. Transferta nga aeroporti në Qendër të Stambollit. Pa mberritur në Qender, në pjesën aziatike, vizitohet Çam Lixha(pikën më të lartë të qytetit, kodra e të dashuruarve). Vazhdon vizita në Qëndrën e Stabollit Taksim. Sistemimi në Hotel. Pasdite, shkohet në Qendrën eVjetër Tregtare Kapili Carshi. Fjejte në hotel.

   

  Ditae Dytë:

   Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike me guidë në: Xhamia Blu, Hipodromi, Bazilika e famshme të Shën Sofisë. Dollmabahce, Kalimi mbi Bririn e Artë nëpërmjet Urës sëGallatës. Fjejte në hotel.

   

  Ditae Tretë:

   Mëngjesi në Hotel. Paradite të lirë. Pasdite, OPSIONALE: Udhëtim nëEminoy (stacioni i anijeve dhe jahteve për në Bosfor). Lundrim me anije për 2 orë në Ngushticën e Bosforit në drejtim të Detit të Zi për të vizituar pjesën bregdetare të Stambollit, Evropën dhe Azinë, si dhe për të parë nga anija kalanë e vjetër, Rumelitisa. Të lirë në Qendrën Tregare deri në Transfertën me autobus për në Aeroport. Fluturimi për në Tiranë. Nisja ngaStambolli në 21.40. Mbërritja në aeroportin e Rinasit në 21.30.


  Category Sector Hotel Name
  4 Star Istanbul Istanbul (Aspen Hotel (Double Room Room on Half Board Basis ) OR Similar)

  SGL - SINGLE TRAVELLER  , SGL(SUPP) - SINGLE SUPPLEMENT  , DBL/TWIN - PER PERSON IN DOUBLE/TWIN SHARING  , TPL - PER PERSON IN TRIPLE SHARING  , QUAD - PER PERSON IN QUAD SHARING  , CWB - CHILD WITH BED  , CWOB - CHILD WITHOUT BED    

  Inclusion
  -Bileta e avionit vajtje – ardhje.
  -Akomodimi në hotel në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
  -Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit.
  -Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
  -Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
  -Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport

   

  Exclusion
  It's easy to reach us anytime.
  We're here for you.

  Let us know how we can help.
  +355 69 20 41 727
  We Work From
  Monday - Friday (09:00 - 18:00)
  Saturday (09:00 - 12:00)
  intours albania is active in the incoming and outgoing tourism segment, enjoying every year the dynamic growth.
     
  Newsletter
  Subscribe to our free newsletter for Exclusive Deals
  Contact Info
  Blv.''Bajram Curri'',Qendra Tregtare ETC, Shk.1, Ap.11/1,Tirane, Albania"
     
  +355 69 20 41 727
     
  [email protected]